7/24 İLETİŞİM HATTIMIZ     444 6 497

Hakkımızda

Uzman Dedektiflik

MB Dedektiflik Bürosu, 2003 yılında Uzman Dedektif Mehmet Uzuner tarafından kuruldu. Hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar takip, boşanma davası süreçleri, aldatma durumları, kayıp şahıs bulma, eş takibi, çocuk takibi, kayıp çocuk bulma, adres takibi, sigorta hasar soruşturmaları, marka patent koruma, ürün sahteciliği, şirket araştırması ve bir çok alanda başarılı operasyonlara imza attı.

Hukuksal dayanağı olmayan hiç bir çalışmaya katılmayan MB Dedektiflik Bürosu, hukuk, gizlilik ve takip gibi konularda eğitimli, uzman dedektif kadrosu ile Türkiye’de ve yurt dışında bir çok bürosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

about image

Neden Biz?

Uzman Dedektiflik Bürosu, yurt içinde ve yurt dışında geçerliği olan bir çok sertifikaya sahiptir. Uzmanı olduğumuz işi yaparız, Son teknoloji ürünler ve tekniklerle araştırma yaparız, Yasalara ve yasal süreçlere uygun şekilde çalışırız, Kesin sonuçlara ulaşırız, Türkiye’nin İlk Tescilli Dedektiflik Bürosuyuz, Türkiye’de Dört Tescilli Şube İle Çalışan Tek Dedektiflik Bürosuyuz, Eğitimli ve Donanımlıyız.

Gizlilik

Uzman Dedektiflik Bürosu olarak bizler size eğitimli ve profesyonel dedektif kadromuzla hizmet veririz. Özel araştırma ve tekniklerini bilen, hukuki alanda bilgili ve gizlilik konusunda profesyonel eğitimden geçen dedektiflerimiz, yapılmasını istediğiniz araştırma konusunda tam bir gizlilik içinde çalışırlar ve konu hakkında siz kimseye bir şey söylemedikçe kimsenin haberi olmaz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

İş Başvurusu İçin Formu Doldurunuz

form