7/24 İLETİŞİM HATTIMIZ     444 6 497

Eş Takibi

service
service
service
service

Eş Takibi

Aldatma ya da eşlerden birinin aldattığı şüphesi evlilik birliğinin bozulmasına, aile kurumunun yıkılmasına, aile birliğinin sancılı bir boşanma davası süreci ile sonlanmasına sebep olur. Şüphelerinizden kurtulmak ya da aldatılan taraf olup olmadığınıza emin olmak için eşinizi takip etmeniz gerekir. Bu durum da günlük yaşantının içerisinde sizin yapabileceğinizin üstünde bir çalışma şekli, gizlilik, gizli araştırma, yasal bilgi ve eğitim gerektirir.

Eş takibi konusunda dinleme cihazı, telefon dinleme ya da ses kaydı gibi yasa dışı çabalarla değil, profesyonel takip ve araştırma ile, yasal sınırlar çerçevesinde kanıtlara ulaşmak, mahkeme sürecinde haklılığınızı ortaya çıkarmak ya da şüphelerinizden kurulmak isterseniz Türkiye’nin ilk ticari tescilli dedektiflik bürosu Uzman Dedektiflik’e bekleriz.

Eş Takibi Ücretleri Nedir?

Eş takibinin süresi, kullanılacak araç, personel sayısı gibi etkenlere göre belirlenir. Daha detaylı bilgiye sahip olmak için İstanbul, Ankara ve Antalya’daki dedektiflik bürolarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Eş takibi, eşlerden birinin dedektiflik hizmet talebi ile başlar. Eş takibinin ne kadar süre yapılacağı belirlenir, firmamız ve eş takibi talep eden kişi arasında sözleşme imzalanır. Takip edilecek eşin bulunduğu yer, iş saatleri, yaşam şartları, sosyal yaşantısına göre araştırma süreci yapılandırılır. Belirlenen gün ve saatte eş takibi başlar. Araştırma boyunca bulunan deliller dosya haline getirilir ve talep eden kişiye teslim edilir.