7/24 İLETİŞİM HATTIMIZ     444 6 497

Personel Araştırması

service
service
service

İnsanoğlu her zaman sahip olduğu yetenekleri ve başarılarını olduğundan daha fazla göstermek eğilimindedir. Konu bir iş başvurusu ve önemli bir pozisyon olduğunda ise yanlış beyanlar, yalan referanslar ve sahte evraklar bile devreye girebilir. Peki yeni işe alacağınız ve henüz sizinle paylaştığı özgeçmişinden başka bir şey bilmediğiniz bir kişiye ne kadar güvenebilirsiniz? Böyle bir durumda bazı araştırma ve takiplerde bulunmak, olası bir aldatma durumundan yol yakınken kurtulmak istersiniz. Biz de bu konuda deneyimli ve profesyonel kadromuzla size yardım ederiz.

Personel Araştırması Nedir?

Şirketinize alacağınız bir kişinin size beyan ettiği eğitimlerin, başarıların ve referanslarının gerçek olup olmadığı, hakkında herhangi bir soruşturma ve dava açılıp açılmadığı, hırsızlık, taciz gibi konularda hakkında herhangi bir duyum olup olmadığı gibi konularda, sizin yapabileceğinizden çok daha profesyonel bir gizlilik ve araştırma süreci ile size bilgi sahibi olmak istediğiniz kişi hakkında detaylı bilgiler ve belgeler sunulmasıdır.

Personel Araştırması Nasıl Yapılır?

Adayın size verdiği bilgiler ve sizin bize vereceğiniz bilgiler ile birlikte kendi takip ve araştırma yöntemlerimizi kullanarak, hukuki süreçlere uygun şekilde bilgi toplar, tespitleri yapar ve ulaştığımız gerçekleri sizinle paylaşırız. Referansları, iş tecrübeleri, sicil sabıka kayıtlarının gerçekliği gibi işinizin geleceği ile ilgili sizi zor durumda kalmaktan kurtaracak önemli sonuçlara ulaşırız.